Transport jachtów i łodzi.

Potrzebują Państwo przetransportować swój jacht lub łódź drogą lądową, lecz nie chcą Państwo wykonywać tego zadania samodzielnie? Doskonale się składa! Nasza firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w transporcie dużych jachtów żaglowych oraz łodzi motorowych.

Dysponujemy specjalistycznymi naczepami z podporami, które znajdą zastosowanie również w przypadku jachtów kilowych. Specjalizujemy się tak w krajowym, jak i międzynarodowym transporcie łodzi i jachtów. Zasięg naszej firmy obejmuje całą Europę. Nasi wykwalifikowani kierowcy podróżują na stałych trasach między innymi do Hiszpanii oraz Francji. W znaczącej większości krajów posiadamy stałe zezwolenia ponadgabarytowe, co pozwala na ograniczenie do minimum czasu realizacji transportu.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy mogą Państwo mieć pewność, że Państwa łódź lub jacht zostaną przetransportowane w sposób w pełni bezpieczny, z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że dysponujemy kompletną wiedzą odnośnie tego, w jaki sposób należy zabezpieczyć, wybalansować, ustabilizować i przenosić tego typu jednostki pływające. Jesteśmy w stanie prawidłowo rozłożyć ciężar łodzi czy jachtu, dopasować je do danej przyczepy i stosownie przymocować.

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i elastyczność naszego zespołu w połączeniu z dużym zróżnicowaniem sprzętu sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom indywidualne podejście do ich potrzeb transportowych i bezproblemowe, w pełni bezpieczne dostarczanie towarów do miejsca ich przeznaczenia.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i krajowe oraz zagraniczne stocznie, a także sieci dealerskie. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych klientów już dziś!

W razie jakichkolwiek pytań na temat świadczonych przez nas usług – zapraszamy do kontaktu!

Transport jachtów i łodzi – cena:

Nie dysponujemy jednym, sztywno ustalonym cennikiem transportu jachtów, jako że wyceniając taką usługę pod uwagę wziąć należy szereg różnych czynników takich, jak:

  • gabaryty danej jednostki pływającej,
  • dystans, na jakim ma ona zostać przetransportowana,
  • termin realizacji usługi.

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując się do specyficznych potrzeb każdego z naszych klientów.

W celu wycenienia usługi, zapraszamy do kontaktu.

Information

Contact details

Mamuty Sp. z o.o. Sp.k.

Os. Orła Białego 76/40
61-251 Poznań (Poland)

Tel. +48 61 887 90 08
Mob. +48 607 884 409
Fax +48 61 666 04 48
Mail: info@mamuty.eu

Stay in touch

Copyright © 2019 Mamuty Made by: Studio Kreatywne Morihei Seven
The site uses cookies to deliver services in accordance with Privacy Policy.